Real estate
( nájdených 
395
 realít z celkom 395 )

Na predaj 3 izbový byt Dolné Vestenice.

Byty
cena: 68.500,- €
ID: PM 596 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Dolné Vestenice
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
64 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
2
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
ID inzerátu:
PM 596

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Dolné Vestenice, vo výmere 64m2. Byt prešiel rekonštrukciou: nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, murované jadro so sprchovým kútom, plastové okná. Nachádza sa na druhom poschodí z troch, v zateplenom bytovom dome. K bytu patrí balkón a tri pivnice.  Bližšie info 0917 410 211, alebo maria-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...