Real estate
( nájdených 
509
 realít z celkom 509 )

Prenájom - garsónka Trnava

Byty
cena: 320,- €/mesiac
ID: AB1996000002 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Bedřicha Smetanu
Kategória:
Byty
Druh:
Garsónka

Podlahová plocha:
20 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
AB1996000002

Ponúkame Vám na prenájom zariadenú garsónku  v Trnave pri Maxe. Plocha: úžitková 20m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Výhody: tiché prostredie, obchody, zastávka autobusu, park. Cena 320 €/mesiac. Voľna od 01.05.2021


Maklér:

makler
Aleksandar Boc
0944 317 488
boc-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...