Real estate
( nájdených 
437
 realít z celkom 437 )

Prenájom obchodných priestorov - Topoľčany centrum

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 900,- €/mesiac
ID: dzprenajCent Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Škultétyho
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
66 m2
ID inzerátu:
dzprenajCent

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Topoľčany, Škultétyho. Dve miestnosti. Prvá vhodná ako kancelária alebo obchodný priestor - cca 48m2, druhá vhodná ako kancelária, sklad, prípadne zázemie - cca 18m2. Samostatné WC. Plocha: úžitková 66m2. Nachádza sa na prízemí, vchod z ulice. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet, alarm. Výhody: obchody. Cena 900,-Eur (plus DPH a energie).


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...