Real estate
( nájdených 
488
 realít z celkom 488 )

Kancelárske priestory, centrum

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 650,- €/mesiac
ID: NR_prenájom_2posch Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Štefánikova tr.
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
150 m2
ID inzerátu:
NR_prenájom_2posch

Na prenájom kancelárske priestory v centre Nitry, oproti OD Tesco, Štefánikova tr., priestor sa nachádza na 2.poschodí, pozostáva z 3 kancelárskych miestností a 1 menšej, vhodnej na sklad. Miestnosti sú klimatizované. Výmera podlahovej plochy 150 m2, k priestoru prislúcha parkovacie miesto. V spoločných priestoroch je kuchyňa, delené toalety a samostatný sklad. Doba nájmu min.2 roky, platí sa dopredu mesačný depozit. Mesačné Nájomné 650,- € /mesiac bez DPH + energie. Pasáž sa uzamyká, je zabezpečená kamerovým systémom.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...