Real estate
( nájdených 
457
 realít z celkom 457 )

Administratívny celok 93m2, Poštová ul., Staré Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LC999post Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Poštová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
93 m2
ID inzerátu:
LC999post

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Poštovej ulici, Bratislava-Staré Mesto. Plocha: úžitková 93m2 pozostáva z 5 miestností a vlastnej kuchynky a   wc. Klimatizované, orientované do dvora aj do Poštovej ulice. Internet: Vnet a Telekom. Možnosť dozariadenia. Cena od 10 €/m2/mesiac + služby a energie 4€/m2/mesiac + DPH v závislosti od dĺžky prenájmu. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...