Real estate
( nájdených 
449
 realít z celkom 449 )

Predaj pozemku neďaleko Myjavy

Pozemky
cena: 21.000,- €
ID: DS-PJ-156 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Myjava
Obec:
Jablonka
Ulica:
Jablonka
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
899 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-PJ-156

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na stavbu chatky, chalupy, alebo rodinného domu. Pozemok sa nachádza na polosamote v katastri obce Jablonka. Celková výmera je 899 m2. Elektrina a voda na dostupné na hranici pozemku. Cena 21 000 € s možnosťou dohody.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...