Real estate
( nájdených 
471
 realít z celkom 471 )

PRENÁJOM: 4i byt 115m2 terasa loggia parkovanie, Ružinov

Byty
cena: 900,- €/mesiac
ID: LCmierNnaj4 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Mierová
Kategória:
Byty
Druh:
4 izbový byt

Podlahová plocha:
115 m2
Stav objektu:
novostavba
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LCmierNnaj4

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, slnečný, komplet zariadený a vybavený 4-izbový byt v príjemnej lokalite v blízkosti vrakunskeho lesoparku, Mierová ul., Ružinov. Plocha: úžitková 115m2, loggia aj terasa so zariadením. Veľa úložného priestoru, komora v kuchyni. Stav objektu: staršia novostavba. Vlastné parkovisko pri dome. Cena 900 €/mesiac + energie 130€/mesiac. Voľný ihneď.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...