Real estate
( nájdených 
471
 realít z celkom 471 )

Reštaurácia na prenájom v Topoľčanoch

Hotely a reštaurácie
cena: 1.500,- €/mesiac
ID: RS10 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Štúrova
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
RS10

Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadenú reštauráciu v centre mesta Topoľčany s veľkou terasou v rozlohe 235 m². Reštaurácia na prvom podlaží má dve časti - menší salónik v rozlohe 50 m² a hlavná časť v rozlohe 144 m². Súčasťou je aj kompletne zariadená nerezová kuchyňa (144 m²) so všetkými spotrebičmi. K dispozícii je vlastná kancelária, šatne so sprchou pre personál, skladové priestory na rôzne suroviny. Parkovisko je vzdialené 50m. Mesačný nájom je 1500,- € bez DPH plus energie, pričom merače spotreby sú samostatne k prevádzke. Vhodné na rôzne oslavy, krštenie, kary, obedové posedenie... 


Maklér:

makler
Richard Sedlár
0905 933 643
sedlar-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...