Real estate
( nájdených 
451
 realít z celkom 451 )

Na predaj stavebný pozemok Brodzany 1196 m2

Pozemky
cena: 26,- €/m2
ID: TB898 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Brodzany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1196 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB898

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Brodzany okres Partizánske. Pozemok s celkovou rozlohou 1196 m² sa nachádza pod horou a je mierne svahovitý, sčasti rovinatý. Pri pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete a to elektrina, plyn, obecná voda, kanalizácia a pri pozemku ide aj rozvod optických káblov. Celý pozemok je vedený ako zastavané plochy a nádvoria a nachádza sa v zastavanom území obce. Bližšie informácie vám rád poskytnem na telefónom čísle 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...