Real estate
( nájdených 
405
 realít z celkom 405 )

Priestor na prenájom Topoľčany - centrum

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 780,- €/mesiac
ID: dzPrenajFor Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Škultétyho
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
40 m2
ID inzerátu:
dzPrenajFor

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v centre mesta  Topoľčany, Škultétyho ulica. Priestor vhodný na obchodnú prevádzku, resp. kanceláriu. Plocha: úžitková cca 40m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Cena 650 Eur/mesiac + DPH,(t.j. 780 €/mesiac) plus energie - cca 100Eur/mesiac.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...