Real estate
( nájdených 
442
 realít z celkom 442 )

Kancelárske priestory 134 m2 v Ružinove

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.200,- €/mesiac
ID: DS-HB-49 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Haburská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
134 m2
ID inzerátu:
DS-HB-49

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý kancelársky celok 134 m2 na zvýšenom prízemí so samostatným vchodom v Ružinove na Haburskej ulici. V priestore je 5 kancelárií, chodba, príručný archív, kuchynský kút, WC ženy, muži. Zabezpečenie alarmom. Možnosť prenájmu samostatnej garáže s el. bránou, alebo možnosť prenájmu garážového státia v podzemnej garáži. Cena prenájmu 1200€/mes. bez DPH, vrátane energií a zariadenia.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...