Real estate
( nájdených 
405
 realít z celkom 405 )

Obchodný priestor 201m2, vstup z ulice, pri OC Centrál

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LC77768OPvel Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Miletičova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
201 m2
ID inzerátu:
LC77768OPvel

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory, Bratislava-Ružinov, Miletičova 1 pri OC Centrál. Plocha: 200,77m2. Nachádza sa na prízemí administratívnej budovy, vstup z ulice aj z recepcie budovy. Voda a odpad v rámci priestoru. Aj zdielané zázemie na chodbe. Bufet, notár v budove, výborná občianska vybavenosť v blízkom okolí. Výborné napojenie na MHD. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie strážnou službou. Vhodné len ako administratíva, posledná prevádzka pobočka realitnej kancelárie. Cena 9 €/m2/mesiac + služby a energie 4 €/m2/mesiac + DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...