Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Kancelárske priestory v Podunajských Biskupiciach

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.300,- €/mesiac
ID: DS-KPRD-9 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Nákovná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
220 m2
ID inzerátu:
DS-KPRD-9

Ponúkame Vám na prenájom 2 podlažný rodinný dom na podnikateľské účely s úžitkovou plochou 220 m2. Na 1. np sa nachádza vstupná chodba , kuchyňa s jedálňou, WC a kúpeľňa. Na druhej strane chodby sú 2 miestnosti (kancelárie) + sklad (garáž). Na 2.np je otvorený priestor, ktorý možno rozdeliť na jednotlivé kancelárie podľa požiadaviek klienta. Priestory sú klimatizované, vykurované plynovým kotlom. Dom je napojený na všetky IS. Možnosť využitia dvora 266 m2. Výhodou je dobré napojenie na diaľnicu. V blízkosti sa nachádzajú zastávky MHD.  Cena 1 300 €/mesiac + 200 €/mesiac služby a  energie bez DPH. Províziu neplatíte. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...