Real estate
( nájdených 
493
 realít z celkom 493 )

Na predaj stavebný pozemok v Kolačne

Pozemky
cena: 26,- €
ID: TB900 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Kolačno
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2719 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
na pozemku
Umiestnenie Plynu:
pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
na pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB900

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Kolačno okres Partizánske. Celková výmera pozemku je 2719 m2. Má tver nepravidelného obdĺžnika. Najširši rozmer je 15 m, najužší 10 m a dĺžka pozemku je 220 m. Na pozemku je prípojka kanalizácie, obecný vodovod, elektrina. Plyn sa nachádza pred pozemkom. Na pozemku sa nachádza aj stavba starého domu na zbúranie. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...