Real estate
( nájdených 
493
 realít z celkom 493 )

Prenájom 2i byt v novostavbe, 29.augusta, Staré Mesto

Byty
cena: 500,- €/mesiac
ID: LC7776N Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Ulica 29. augusta
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
57 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
3
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LC7776N

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2-izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, Ulica 29. augusta. Plocha: úžitková 53m2 byt + 4m2 balkón. Nachádza sa na 3. poschodí zo 4 s výťahom. Stav objektu: novostavba. Cena 500 €/mesiac + energie 140 €/mesiac. Max 2os, bez zvierat. Orientovaný do tichého dvora.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...