Real estate
( nájdených 
449
 realít z celkom 449 )

Na predaj 2 izbový VM byt Partizánske.

Byty
cena: 67.500,- €
ID: PM 87898 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
66 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
PM 87898

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový VM byt v Partizánskom. Byt prešiel rekonštrukciou: vodoinštalácia, elektroinštalácia, nová kúpeľňa, podlahy, klimatizácia, okná plastové,vonkajšie žalúzie. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí, o výmere 66 m2. . Dispozícia bytu: chodba, kumbál, dve nepriechodné izby, kúpeľňa, kuchyňa, špajza. Bližšie info 0917 410 211, alebo maria-ZVNC-mgreal.sk 


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...