Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Na predaj záhradka s chatkou Návojovce

Pozemky
cena: 12.500,- €
ID: TB901 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Návojovce
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
377 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB901

Ponúkame Vám na predaj záhradku s drevenou chatkou v meste Partizánske - časť Návojovce v záhradkárskej osade. Pozemok s celkovou rozlohou 377 m2 je mierne svahovitý, z jednej časti zarovnaný terasou, nachádzajú sa na ňom ovocné stromy a vinič. Na pozemku je postavená drevená chatka s pivničným priestorom v dobrom stave s menenou pechovou strechou. Pri pozemku je prípojka elektriny, je možnosť napojiť do chaty. Voda je zo spoločnej studne v záhradkárskej osade. Pozemok je orientovaný na juhovýchod a je z neho pekný výhľad na okolitú krajinu. Pozemok je vhodný na oddych, relax, záhradkárčenie, grilovanie a podobne. Bližšie informácie vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...