Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Podhorany, Mechenice stavebný pozemok

Pozemky
cena: 95.000,- €
ID: Podhorany Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Podhorany
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1700 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
Podhorany

Na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Podhorany časť Mechenice, výmera 1700 m2, šírka od cesty 16 m, vzadu 22 m. IS - obecná voda, studňa s úžitkovou vodou, elektrina, na plyn a kanalizáciu je možné pripojiť sa - sú pred pozemkom. Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom na zbúranie z pálenej a nepálenej tehly, pivnica a murovaná garáž. Pekný, rovinatý pozemok v tichej lokalite, zadná časť pozemku je určená v ÚP na výstavbu výhľadovo v I. etape, čiže možnosť umiestniť na pozemok dva rodinné domy. Pozemok je obrábaný, udržiavaný, sú na ňom ovocné stromy, vinič, ovocné kríky. Cena 95 000 € obhliadky možné iba cez víkend. 


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...