Real estate
( nájdených 
452
 realít z celkom 452 )

Prenájom 1-izb. bytu v centre mesta Dostejovský rad

Byty
cena: 420,- €/mesiac
ID: 1989 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Dostojevsky rad
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
39 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
1989

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Dostojevsky rad. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, nachádza sa na prízemí v uzatvorenom dvore (bezpečné), rozloha 39 m2. Dom sa nachádza v blízkosti Eurovei na rohu ulíc Dostojevský rad a Bezručova. Voľný ihneď. Cena je s energiami, internet a TV nie je v cene. Byt nie je vhodný pre domáce zvieratá. Cena 420 €/mesiac + kaucia 420€ + provízia pre RK.


Maklér:

makler
Alena Kovačičová
0907326760
kovacicova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...