Real estate
( nájdených 
452
 realít z celkom 452 )

PREDAJ: nebytový priestor 117m2, podiel na pozemku, aj gastro

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 145.000,- €
ID: LC66FF66 Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Olbrachtova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
117 m2
ID inzerátu:
LC66FF66

Ponúkame Vám na predaj rožný nebytový priestor v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Olbrachtova ul. Priestor sa nachádza v bytovom dome. Plocha: úžitková 117m2, výklady do ulice, možnosť rozdelenia priestoru a vybudovania bytovej jednotky so vstupom cez vchod do bytového domu. dlažba, plastové okná, nové sociálne zariadenia M/Ž. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne,  príprava na krb/pizza pec. Funkčná vzduchotechnika. Podiel na pozemku pod domom.  Cena 145 000 € vrátane provízie RK. Voľný kúpou.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...