Real estate
( nájdených 
422
 realít z celkom 422 )

Predaj pozemku pri Brezovej pod Bradlom 670 m2.

Pozemky
cena: 23.000,- €
ID: DS-HD670 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Myjava
Obec:
Brezová pod Bradlom
Ulica:
Ulica Hurbanova dolina
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
670 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-HD670

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok na myjavských kopaniciach vhodný na stavbu rodinného domu , chaty, chalupy o výmere 670 m2, pozemok je ohradený plotom dostupný z asfaltovej cesty, elektrina v dosahu. Vzdialenosť od Brezovej 5 km. Cena 23 000 €.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...