Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Prenájom - objekt, kancelárie, prevádzka

Komerčné objekty
cena: 1.200,- €/mesiac
ID: dzprenajomservis Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Záhradnícka
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
600 m2
ID inzerátu:
dzprenajomservis

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt Topoľčany, Záhradnícka. Možnosť využitia : predajňa, servis, prevádzka, kancelárie...   Vykurovanie zabezpečuje plyn.kotol, ohrev vody bojlerom.  Dispozícia: I.NP:  vstupná chodbička, schodište na druhé poschodie, samostatné WC, kancelárie , veľká hala s dvomi otváracími bránami a výstupom na prekrytý dvor.  II.NP: chodba, 3x kancelaria, šatňa, kuchynka, 2x soc. zariadenie aj so sprchou. Plocha: úžitková 600m2, zastavaná 500m2, pozemku 700m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 1 200 €/mesiac plus DPH, plus energie- cca 150e plyn, 100e elektrina, 40e voda.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...