Real estate
( nájdených 
449
 realít z celkom 449 )

1 izbový byt s vlastným parkovacím miestom Tovarníky / VYPLATENA ZALOHA

cena: 55.000,- €
ID: LG1izbokružna Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Tovarníky
Ulica:
Okružná
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
37 m2
Stav objektu:
novostavba
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LG1izbokružna

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Tovarníky, Okružná. Plocha: úžitková 37m2. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena 55 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...