Real estate
( nájdených 
452
 realít z celkom 452 )

Lukratívne priestory 363m2 - bývalý bar Pratelia, Staré Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9.100,- €/mesiac
ID: LC9977ali Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Hurbanovo námestie
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
363 m2
ID inzerátu:
LC9977ali

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory vhodné na prevádzku reštaurácie, baru, hudobného klubu, obchodu a pod., Bratislava-Staré Mesto, Hurbanovo námestie. Plocha: úžitková 363,05m2. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 9.100 €/mesiac + záloha na energie a spoločné prevádzkové náklady vo výške 2.500 €/mesiac,  s vyúčtovaním podľa skutočnej spotreby každých 6 mesiacov. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...