Real estate
( nájdených 
452
 realít z celkom 452 )

Rodinný dom Súlovce

Domy a vily
cena: 53.800,- €
ID: LDRDsull Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Súlovce
Ulica:
iná
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
2013 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LDRDsull

Ponúkame Vám na predaj  rodinný dom v obci  Súlovce . Rodinný dom postavený na pozemku o rozlohe 2013 m2 . Dom je v pôvodnom stave , má 3 izby , kúpeľňa bez wc. Kúrenie v dome momentlálne nieje , bolo ústredné  na pevné palivo , no sú odstránené radiátory . Podlaha: parkety, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Strešná krytina: eternit. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka. Cena 53 800 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...