Real estate
( nájdených 
402
 realít z celkom 402 )

Predaj rekreačnej chatky v Senici

Chaty a rekreačné objekty
cena: 44.000,- €
ID: DS-SEKU-2 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Senica
Ulica:
Kunov
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
30 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
DS-SEKU-2

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku Senici - časť Kunov. Chatka sa nachádza v záhradkárskej osade na pozemku o výmere 540 m2. Dvojpodlažná chatka má na prízemí kuchynku s jedálňou, pivnicu a WC. Na poschodí sa nachádza obývacia miestnosť s balkónom. Vybavenie kuchynky: Piecka na tuhé palivo, elektrický sporák, chladnička s mrazničkou a mikrovlná  rúra. Objekt je napojený na elektrinu a úžitkovú vodu. Možnosť napojenia na mestský vodovod. Odpadová voda je zvedená do septiku. Záhradkárska osada je oplotená so vstupom cez automatickú bránu na diaľkové ovládanie. Cena 44 000 €


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...