Real estate
( nájdených 
422
 realít z celkom 422 )

Prenájom odstavnej plochy 2500 m2 v Bratislave - Rači

Pozemky
cena: 1,- €/m2/mesiac
ID: DS - POŽM - 27 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Rača
Ulica:
Žabí majer
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2500 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DS - POŽM - 27

Ponúkame na prenájom vybetónovanú odstavnú plochu v Bratislave - Rači o výmere 2500 m2, vhodnú na parkovanie nákladných áut, stavebných strojov atď. Elektrina, voda a kanalizácia na pozemku,  možnosť aj vybudovania plynovej prípojky. Cena 1,30 €/m2/mesiac.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...