Real estate
( nájdených 
422
 realít z celkom 422 )

PRENAJOM obchodný priestor Tovarniky

Komerčné objekty
cena: 1.685,- €/mesiac
ID: LGbuhk Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Tovarníky
Ulica:
Odbojárov
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
311 m2
ID inzerátu:
LGbuhk

Ponúkame Vám na prenájom komerčný  objekt na frekventovanej ulici v obci  Tovarníky na ul. Odbojárov. Jedná sa o prízemný priestor vhodný na predajňu o výmere 310,82 m2 . Priestor má vlastné parkovanie spolu s bezproblémovým nakladaním prípadného tovaru .  Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 1 685 €/mesiac./ plus energie 220,- Eur / cca 


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...