Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Stavebný pozemok Nitrianska Blatnica

Pozemky
cena: 37.000,- €
ID: LGSPnb Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Nitrianska Blatnica
Ulica:
ticha
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
566 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LGSPnb

Ponúkame Vám na predaj Stavebny pozemok v tichej časti obce Nitrianska Blatnica , v intraviláne určený na výstavbu rodinného domu . Vymera pozemku je 566 m2, IS siete sú v dosahu pozemku Plocha: pozemku 566m2.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...