Real estate
( nájdených 
422
 realít z celkom 422 )

Prenájom skladových a kancelárskych priestorov v Ružinove

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 3,- €/mesiac
ID: DS - KPSP- 230 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Pestovateľská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1450 m2
ID inzerátu:
DS - KPSP- 230

Ponúkame Vám na prenájom skladové a kancelárske priestory neďaleko OC AVION  o celkovej výmere 1450 m2. Hala má 3 samostatné vstupy je vykurovaná plynovými žiaričmi. Hala je v uzavretom priestore s 24 hod. strážnou službou, priestor je monitorovaný kamerovým systémom. Spolu so skladovými priestormi sa prenajímajú aj kancelárske priestory o výmere 157 m2. Súčasťou kancelárskeho priestoru je aj kuchynka a WC. Možnosť prenájmu aj vonkajšie plochy a parkovacích miest. Cena prenájmu skladu 3,30€/m2/mes. + energie, kancelárie 6€/m2/mes. + energie, odstavná plocha 2,30€/m2/mes., parkovacie miesto 60€/mes. Priestory sú voľné od 1.2.2022


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...