Real estate
( nájdených 
422
 realít z celkom 422 )

Na predaj garáž Partizánske - Šípok

Malé objekty, garáže
cena: 15.500,- €
ID: TB921 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Malé objekty, garáže

Energ. certifikát:
neuvedené
ID inzerátu:
TB921

Ponúkame Vám na predaj novostavbu garáže v okrese Partizánske v Malých Uherciach pri sídlisku Šípok. Garáž má elektrinu s vlastným elektromerom, elektrická sekčnú bránu na diaľkové ovládanie, 2 x kľúč, 2 x diaľkové ovládanie. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...