Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Prenájom prevádzkovo skladových priestorov v Trnave

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 2.200,- €/mesiac
ID: DS - SPKP - TT Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Skladová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
500 m2
ID inzerátu:
DS - SPKP - TT

Ponúkame Vám na prenájom vykurované skladové a prevádzkové priestory nachádzajúce sa na Skladovej ulici v  Trnave . V hale okrem prevádzkovo skladového priestoru o výmere 200 m2 sa nachádzajú kancelárske priestory, šatňa, kuchynka, WC  muži ženy a sprchovací kút, všetko o celkovej výmere  150 m2. Vstup do haly je zabezpečený cez el. bránu s rozmerom, š -  4,0 m, v - 2,7 m. K hale sa postupne dobudováva ďalší skladový priestor o výmere 120 m2 so samostatným vstupom. Možnosť využitia vonkajšej betónovej plochy cca 400 m2. Cena 2 200 €/mesiac bez DPH + energie podľa skutočnej spotreby. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...