Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Rodinný dom za cenu garsonky - Jacovce

Domy a vily
cena: 35.000,- €
ID: dzJaco2 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Jacovce
Ulica:
Tichá
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
0 m2
Plocha pozemku:
710 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
dzJaco2

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Jacovce, Tichá. Nachádza sa v spoločnom dvore (562m2), na pozemku o výmere 148m2. Dom z roku cca 1920, postavený z nepálenej a pálenej tehly (priečky z Yporu) je v rekonštrukcii a je možné ho dorobiť podľa vlastných predstáv. Možnosť vybudovania troch menších bytových jednotiek, alebo jedného domu. Momentálne je zrekonštruovaná prvá časť, kde vznikla jedna veľká izba s kuchynským kútom, menšia úzka miestnosť a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Ohrev vody zabezpečuje bojler, vykurovanie plyn kotlom. V druhej časti je príprava na kúpeľňu, menšiu a väčšiu izbu. Tretia časť je v pôvodnom stave. Strecha bola čiastočne rekonštruovaná  - nové hrady, dorobenie 1/3 strechy (latovanie + škridla pôvodná). Plocha: zastavaná 148m2, pozemku 710m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 35 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: DZdomPODN Predaj

Podnikanie - bývanie - 2x dom Topoľčany

Podnikanie - bývanie - 2x dom Topoľčany

Ponúkam na predaj v tichej lokalite mesta Topoľčany možnosť viacgeneračného bývania, podnikania a menšej výroby na jednom mieste. Dva samostatne stojace rodinné domy po rekonštrukcii, výrobná hala a záhrada. Menší dom z roku 2009 - má dve nadzemné podlažia - dispozícia -I. NP.- garáž, chodba, kuchyňa, izba, novovybudovaná bezbariérová kúpeľňa, samostané WC, II. NP - veľká hala, obývačka, spálňa, WC a zimná záhrada s výhladom do záhrady. K domu patrí samostatná kotolňa. Väčší dom z roku 1970, rekonštrukcia 2010- má dve nadzemné podlažia a suterén. V suteréne - kotolňa a 3 miestnosti. I.NP - vstupná chodba, nová kuchyňa, samostatné WC, špajza, veľká obývačka - možnosť alternatívneho vykurovania. II.NP - 3x izba, kúpeľňa, zastrešená terasa. Hala: 323m2 s veľkou možnosťou využitia - od výroby až po relax - vhodné napr. na bowlingpvé dráhy. Takisto možnosť vybudovania bytov. Hala má vlastné sociálne zariadenia, šatne. Všetky tri budovy majú vlastné kotolne a aj merače energii. Na domoch sú solary.  IS - voda obecná, studňa na pozemku, plyn, elektrina 220/380V, kanalizácia aj trativod. Plocha: podlahová 523m2, zastavaná 579m2, pozemku 1288m2, pivnice 140m2. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne. Treba vidieť! Cena 280.000,-Eur.

280 000,- €
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...