Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Rodinný dom Krušovce

Domy a vily
cena: dohodou
ID: LGRDKruššov Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Krušovce
Ulica:
tichá
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
525 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LGRDKruššov

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Krušovce, tichá. Plocha: úžitková 110m2, pozemku 525m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne.Strešná krytina: škridla. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (400V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...