Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Prenájom 1 izbový byt Nitra, cena vrátane energií

Byty
cena: 400,- €/mesiac
ID: NR Alexyho Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Štefánikova tr.
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
37 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
NR Alexyho

Na prenájom 1-izbový zariadený byt (bez pračky) so zastrešeným balkónom v spodnej časti Klokočiny, na 5/7 poschodí s rozlohou 37 m2. Bytový dom sa nachádza v tichej slepej ulici plnej zelene, s bezproblémovým parkovaním,  je zateplený, sú  v ňom vymenené stupačky  aj výťah. V okolí je dobrá občianska vybavenosť (škôlka, škola, obchodné centrum, pošta, poliklinika, zastávka MHD).  Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, izby a kúpeľne s WC. Je čiastočne zrekonštruovaný, má murované jadro, plastové okná a bezpečnostné dvere Sherlock, nové stierky, nové radiátory, v izbe a kuchyni plávajúcu podlahu, v chodbe a kúpeľni dlažbu. Doba nájmu min. 1 rok pre 1-2 pracujúce osoby. Byt je k dispozícii ihneď, cena 400 eur/mesiac vrátane energií, TV a internetu. Vratný depozit vo výške 2 mesačných platieb za nájomné.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...