Real estate
( nájdených 
405
 realít z celkom 405 )

Záhradná chatka, Pod Salašom,PE

Chaty a rekreačné objekty
cena: 9.900,- €
ID: EKPEch+p Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Pod Salašom
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
0 m2
Plocha pozemku:
181 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
EKPEch+p

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku vo vyhľadávanej lokalite Pod Salašom, Partizánske. Záhradná chatka je postavená z dreva. Na pozemku sa nachádza studňa s pitnou vodou, bez elektriky (možnosť dotiahnuť z blízkej trafostanice). Viacero ovocných plodín (jahody, maliny, hrozno, ...). Posedenie pre viac osôb. Chatka sa predáva aj s vybavením pre organizovanie grilovačiek (kuchynka, kotlík na guláš...). Ideálne aj pre rodiny s deťmi na trávenie voľného času (v blízkosti les, salaš, športové vyžitie - kúpalisko, tenisové kurty,...plánovaná cyklotrasa po ramene rieky Nitra).  Veľmi dobrý prístup aj motorovým vozidlom (asfaltová cesta). Výmera pozemku je 181 m2. Celková cena je 9 900 €. 

Pre bližšie info volajte 0948 311 266 alebo krizma-ZVNC-mgreal.sk. 


Maklér:

makler
Erik Križma
0948311266
krizma-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...