Real estate
( nájdených 
401
 realít z celkom 401 )

Potravinový sklad na predaj 1125m2, pozemok 1500m2, Bratislava II

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: Lcnov222c Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Závodná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1125 m2
ID inzerátu:
Lcnov222c

Ponúkame Vám na predaj v Bratislave - Podunajské Biskupice, potravinový sklad pozostávajúci z troch interiérových priestorov s celkovou rozlohou 1125 m2. Vybavený je chladiacimi boxami, termoregulačnou jednotkou, meračmi na spotrebu energie, sociálnym zázemím (kuchyňa, šatňa, toalety, sprcha) a prijímacou kanceláriou. Skladové hospodárstvo. Vonkajšie spevnené plochy. Možnosť prenájmu. Pre bližšie info o nehnuteľnosti a cene kontaktujte makléra.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...