Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Prenájom obchodno-skladových priestorov v Trnave

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.300,- €/mesiac
ID: DS-OPKP-6TT Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Skladová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
200 m2
ID inzerátu:
DS-OPKP-6TT

Ponúkame Vám na prenájom obchodno prevádzkové priestory v Trnave na Skladovej ulici o výmere 200 m2. Súčasťou priestoru je kancelária a WC. Priestory sú klimatizované a vykurované vlastným plynovým kotlom. Možnosť prenájmu aj susedného vykurovaného skladu o výmere cca 200 m2.  Cena za prenájom obchodného priestoru je 1 300 €/mesiac bez DPH + energie. Cena za prenájom skladu 600€/mesiac bez DPH + energie.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...