Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Prenájom nebytového priestoru 80 m2 v centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 800,- €/mesiac
ID: DS-OPTT-22 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Sladovnícka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
80 m2
ID inzerátu:
DS-OPTT-22

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor na Sladovníckej ulici v Trnave o výmere 80 m2. Súčasťou priestoru je  WC. Priestor je vhodný na kanceláriu, ambulanciu, alebo služby (kaderníctvo, masáže atď). Priestor je klimatizovaný. Vstup priamo z ulice.  Možnosť parkovania pred budovou. Cena za prenájom priestoru 800 €/mesiac. + energie + DPH. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...