Real estate
( nájdených 
667
 realít z celkom 667 )

Veľký rodinný dom Kolačno.

Domy a vily
cena: 89.000,- €
ID: MI45 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Kolačno
Ulica:
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
neuvedené
Podlahová plocha:
1481 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI45

Ponúkame na predaj veľký dvoj podlažný rodinný dom v tichom prostredí obce Kolačno. Je čiatočne zrekonštruovaný, má plastové okná, vchodové dvere. V kuchyni plávajúca podlaha. Dom má dve kúpeľne a wc. Možnosť využiť ho ako dvojgeneračný, prípadne ako rekrečnú chatu. K domu patrí aj garáž a pekný pozemok. Veľmí pekný výhľad.


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...