Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Prenájom kancelárií na Kopčianskej v Petržalke

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: DS-KPPE-14 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Kopčianska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
40 m2
ID inzerátu:
DS-KPPE-14

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Kopčianskej ulici neďaleko Vienna Gate. Voľné kancelárske priestory sa nachádzajú na III. NP a IV. NP o výmere 20 až 40 m2. Priestory sú monitorované kamerovým systémom. NON STOP recepcia. Niektoré sú vybavené aj umývadlom, možno ich využiť aj na služby. Parkovania pred aj za budovou. Výhodou, dobrá občianska vybavenosť v okolí, rýchle napojenie na diaľnicu. Cena: 9,96€/m2/mes. bez DPH,  vrátane služieb a energií ( priestory bez klimatizácie), 10,96€/m2/mes. bez DPH, vrátane služieb a energií ( priestory s klimatizáciou). Parkovacie miesto 25€/mes. Províziu neplatíte. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...