Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Prenájom skladovacích priestorov s rýchlym napojením na diaľnicu.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 3,- €/m2/mesiac
ID: DS-SPBA-4 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Vajnory
Ulica:
Pri starom letisku
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
2500 m2
ID inzerátu:
DS-SPBA-4

Ponúkame Vám na prenájom skladovacie priestory cca 2500 m2 aj s možnosťou prenájmu odstavnej plochy cca 2000 m2 s dobrým napojením na diaľnicu D1. Skladovacie priestory sú v pôvodnom stave. Cena prenájmu skladu 2,50€/m2/mes. bez DPH, cena za odstavnú plochu 1,50€/m2/mes. bez DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...