Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Rodinný dom Malé Bedzany

Domy a vily
cena: dohodou
ID: LGRDmalebedz Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Malé Bedzany
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
100 m2
Plocha pozemku:
524 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LGRDmalebedz

Ponúkame Vám na predaj  rodinný dom v časti mesta  Topoľčany v obci  Malé Bedzany. Dom je v pôvodnom stave postavený na peknom pozemku o vymere 524 m2 .  Dom je postavený z pálenej tehly , v blízkosti je menší park a hracia plocha pre deti s preliezkami . Plocha: úžitková 100m2, pozemku 524m2. Podlaha: dlážkovina. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: pôvodný stav. Kúrenie: centrálne.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...