Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Na predaj pohostinstvo v Kolačne

Komerčné objekty
cena: 83.000,- €
ID: TB937 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Kolačno
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
300 m2
ID inzerátu:
TB937

Ponúkame Vám na predaj zabehnuté pohostinstvo v obci Kolačno okres Partizánske. Celková výmera pozemku je 692 m2, z toho je 215 m2 pod budovou. Budovu je možné využiť aj na iné podnikateľské účely. Celková podlahová plocha obidvoch podlaží je cca 300 m2. Vo vrchnej časti sa nachádza pohostinstvo v spodnej časti pivničné priestory. Dispozícia vrchného podlažia: vstupné chodba, hala na posedenie, výčap, herňa s biliardovým stolom, kuchyňa, chodba na nakladaciu rampu, sklad, 3 x WC a umývareň, sklad, kotolňa a izba na prespanie. Vonku zastrešená terasa. Pohostinstvo sa predáva s väčšinou zariadenia. Na budove prebehla v roku 2017 rekonštrukcia strechy, vymenená krytina izolfa a 20 cm polystyren, vymenené okná za plastové, menený plynový kotol. Odpad vedený do septiku, obecná voda napojená, kúrenie zabezpečené plynovým kotlom. Bližšie informácia alebo dohodnutie obhliadky na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...