Real estate
( nájdených 
401
 realít z celkom 401 )

Predaj rodinného domu v Senici

Domy a vily
cena: 168.000,- €
ID: DS-RDSE-14 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Senica
Ulica:
Martina Bartoňa
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
140 m2
Plocha pozemku:
1860 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
DS-RDSE-14

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom v tichej lokalite Senice, mestskej časti Čáčov. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 1860 m2, zastavaná plocha domu je 158 m2 je čiastočne zrekonštruovaný (plastové okná).  a čiastočne aj podpivničený. Okrem 6 izieb sa v dome nachádza kuchyňa, kúpeľňa, WC, komora, hospodárska časť a dielňa. Nehnuteľnosť je vykurovaná plynovým kotlom, ktorý je umiestnený v pivnici. Za domom sa nachádza veľká záhrada o výmere 1410 m2, na ktorej je možné vybudovať ďalšiu nehnuteľnosť. Dom je napojený na elektrinu, vodu a plyn, možnosť napojenia na kanalizáciu, ktorá vedie pred domom. Na pozemku sa nachádza studňa. Cena 168 000 € s možnosťou dohody.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...