Real estate
( nájdených 
442
 realít z celkom 442 )

Kancelárie - samostatné poschodie 424m2, Miletičova ul. pri OC Centrál

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LC9800000milT Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Miletičova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
424 m2
ID inzerátu:
LC9800000milT

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory Bratislava-Ružinov, Miletičova ul.. Plocha: úžitková 424m2 čistá administratívna plocha + zázemie. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Podlaha: koberec alebo plávajúca. Nezariadené, otvárateľné okná, vstup do budovy 24/7, recepcia, výborná občianska vybavenosť v okolí, MHD, Cena 6 €/m2/mesiac + energie 4 €/m2/mesiac + DPH. Možnosť účtovania nájmu bez DPH. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...