Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Obchodný priestor 91m2, výklad, Staré mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 820,- €/mesiac
ID: LC878919mik Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Mikulášska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
91 m2
ID inzerátu:
LC878919mik

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor vhodný i pre administratívu. Plocha: úžitková 91m2. Nachádza sa na prízemí, vstup z ulice, 2 veľké výklady. Podlaha: plávajúca, okná: drevené. Vysoký strop - vybudovaná galéria so zázemím na poschodí (2x toaleta, kuchynka). Príručný sklad v priestore + ďaľší sklad v spoločných priestoroch v dome. Objektu kolaudovany 2007. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne (elektrické). Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, bezpečnostný systém, kamerový systém na ulici, vlastné teplovodné kúrenie - radiátory.  Využitie: predajňa, služby, administratíva. Cena 820 €/mesiac + energie cca 220€/mesiac. Voľné okamžite.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...