Real estate
( nájdených 
420
 realít z celkom 420 )

Záhrada - pozemok Súlovce

Pozemky
cena: 25,- €/m2
ID: dzPozemokSulovce2 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Súlovce
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
3090 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzPozemokSulovce2

Ponúkame Vám na predaj pozemok - záhrada v obci Súlovce, okres Topoľčany, tichá ulica. Súlovce ležia od Nitry cca 27 km a Topoľčany cca 15km. Plocha: pozemku 3090m2. Šírka pozemku 28m, dĺžka cca 110m. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 25 €/m2.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...