Real estate
( nájdených 
392
 realít z celkom 392 )

Záhradná chatka

Chaty a rekreačné objekty
cena: 32.000,- €
ID: RS17 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Bánovce nad Bebravou
Ulica:
K Zornici
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
26 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
RS17

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku s veľkou záhradou vhodnú pre pestovateľov, ale aj na oddych a relax. Chatka je postavená na pozemku veľkom 700 m2, murovaná s drevenou prístavbou s rozlohou 26 m2 s dvoma izbami a je čiastočne podpivničená pre uskladnenie zeleniny a podobne. Súčasťou chatky je malý sklad na drevo a náradie. Elektrika s vlastnými hodinami, kúrenie na tuhé palivo malými kachlami, voda je neúžitková a toaleta je riešená suchou latrínou. V prípade obhliadky ma prosím kontaktujte.


Maklér:

makler
Richard Sedlár
0905 933 643
sedlar-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...