Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Kancelárske priestory 57m2, Gajova ul., Staré mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: LCTZUhhhhhGaj57m Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Gajova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
57 m2
ID inzerátu:
LCTZUhhhhhGaj57m

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Staré Mesto, Gajova ul. Voľná plocha 57m2 na 5.p., možnosť rozdelenia na dve časti. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Možnosť prenájmu na dobu určitú i neurčitú. Flexibila v úprave priestorov, štandard typu B. Plávajúva podlaha. Nezariadené. V každej kancelárii sa nachádza buď umývadlo alebo malý kuchynský box. Klimatizácia. Možnosť zdieľania zasadačky a väčšej školiacej miestnosti.  Parkovanie pri budove, možnosť vyhradeného parkovania za poplatok. Kaviareň a kantína v objekte. V budove je strážna služba, recepcia, prístup 24/7. Voľné od 1.9.2022.

Cena: od 11 €/m2/mesiac (pri 2rocnej zmluve) alebo 11,00 €/m2/mesiac pri 1rocnej zmluve + energie 4,50€/m2/mesiac + DPH. Moznost uctovania zakladneho najmu bez DPH. V cene je zahrnute aj upratovanie v kancelarii.

Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...